okulary damskie, okulary męskie

optyk internetowy

Optyk online

trendy okulary

Jakie szkła wybrać?

W optyku online Trendy okulary mają Państwo do wyboru najpopularniejsze soczewki okularowe: 

Szkła podstawowe optyk onlineW prezencie otrzymacie lekkie plastikowe soczewki okularowe bez antyrefleksu. Najbardziej ekonomiczna wersja. 

szkła z antyrefleksem optyk onlineEkonomiczne plastikowe soczewki okularowe z antyrefleksem. Lekkie, przejrzyste, zapewniają estetyczny wygląd Państwa nowym okularom. 

antyrefleks optyk onlineLekkie, bezpieczne soczewki okularowe z dobrze utwardzonym antyrefleksem. Są to soczewki najczęściej wybierane przez klientów. 

soczewki indeksowe optyk onlineLekkie i bezpieczne soczewki okularowe z antyrefleksem. 30 % cieńsze od stardowych. Szczególnie polecane przy mocach w okularach powyżej 3 dptr. 

fotochrom optyk onlineSoczewki plastikowe z fotochromem i powłoką antyrefleksyjną. Zabarwiają się pod wpływem światła słonecznego. Do wybory opcja szara lub brązowa. 

transitions optyk onlineNajlepszy fotochrom na świecie!!! Transitions do wyboru opcja szara lub brązowa. Soczewki będą najszybciej zabarwiać się i odbarwiać. 

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwosci służymy radą i zapraszamy do kontaktu.

Tutaj (klikając na odnośnik) możecie Państwo dowiedzieć się wiecej o antyrefleksiefotochromie oraz o cieńszych soczewkach.

Jeżeli natomiast zdarzy się, że posiadają Państwo moce, których nie obejmuje zakres naszych magazynów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością na zamówienie wykonamy potrzebne soczewki.